Parkorium

Geleceği şekillendir...

Parkorium, 19 yılı aşkın tecrübesiyle inşaat ve kent mobilyaları gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren bir yapıdır. Müşterilerine en yüksek kaliteyi sunarak hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi ilke edinmiştir.

 

Parkorium'un Hizmetleri:

Konut, Ticari ve Endüstriyel Binalar: Parkorium, konut, ticari ve endüstriyel binaların inşası, tadilatı ve restorasyonu konusunda geniş bir deneyime sahiptir.

Parklar: Parkorium, Millet Bahçesi ölçeğinde birçok yeni park yapımının yanı sıra, ülkemizde birçok önemli parkın ve 1. Derece doğal sit alanlarının revize ve tadilatlarını gerçekleştirmiştir.

Kent Mobilyaları: Parkorium, Aksaray Organize Sanayi bölgesinde yer alan fabrikasında, Çocuk Oyun Grupları, Dış Mekan Spor Aletleri, Gazebolar, Piknik Masaları, Oturma Bankları, Dış Mekan Aydınlatma Ürünleri vb bir çok kentsel donatı ihtiyacının üretimini ve montaj dahil teslim hizmetini gerçekleştirmektedir.

Çelik Yapılar: Parkorium, Aksaray Organize Sanayi bölgesinde yer alan fabrikasında, projelerinizde yer alan hafif-ağır çelik yapıların tamamının anahtar teslim projelendirilmesi ve üretilmesi konusunda önde gelen üreticilerdendir.

 

Neden Parkorium?

• Geniş Teknik Ekip: Parkorium, deneyimli ve uzman bir teknik ekibe sahiptir.

• Modern Makine Parkı: Parkorium, projelerinizin en üst düzeyde tamamlanması için modern bir makine parkına sahiptir.

• Tecrübe ve Birikim: Parkorium, 19 yılı aşkın tecrübesiyle ve birikimiyle projelerinizin her aşamasında size destek olmaya hazırdır.

 

Parkorium ile Hayallerinizi Gerçekleştirin!

Parkorium, inşaat ve kent mobilyaları ihtiyaçlarınız için güvenilir bir çözüm ortağıdır. Hayallerinizdeki projeyi gerçekleştirmek için Parkorium ile iletişime geçebilirsiniz.